| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Doorman blind module, white |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Kategorijas |
Door Entry Systems
|
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 3926 9097 00 |
| ETIM | EC000349 |
| Modelis | Slepenā plāksne |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4026529034391 |
| Krāsa | Balts |
| Platums | 95 mm |
| Augstums | 95 mm |
| Dziļums | 33 mm |
| Darba spriegums | 0 V |
| Zvanīšanas pogu skaits | 0 |
| Uzstādīšanas tehnika | Neatkarīgi no sistēmas |
| Atvēršanas leņķa kamera | 0 ° |
| Lietotāju skaits | 0 |