| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Portable safety spotlight, 2 W, 140 lm, 757, black Safety spotlights, |
| Zīmols | RZB |
| Kategorijas |
Avārijas gaismekļi
|
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 4210 00 |
| ETIM | EC001957 |
| Platums | 125 mm |
| Garums | 150 mm |
| Augstums/dziļums | 290 mm |
| Lampas tips | LED nav maināms |
| Trieciena stiprums | IK03 |
| Nominālais spriegums | 230 V |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP43 |
| Krāsu temperatūra | 5700 K |
| Maks. sistēmas jauda | 2 W |
| Nominālā gaismas plūsma saskaņā ar IEC 62722-2-1 | 140 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4051859292753, 4051859292753 |
| Montāžas metode | Sienas virsmas montāža |
| Aizsardzības klase | III |
| Funkcija | Evakuācijas ceļa apgaismojums |
| Lampas turētājs | Nav |
| Savienojuma veids | Citi |
| Krāsu korpuss | Melns |
| Sprieguma veids | AC/DC |
| Barošanas sistēma | Perifērija (atsevišķa baterija) |
| Ar tālvadības pulti | No |
| Piemērots marķēšanas veidam | Citi |
| Mājokļa materiāls | Plastmasas |
| Materiāls vāks | Plastmasa, caurspīdīga |
| Akumulatora kvalitāte | Svins |
| Ar gaismas avotu | Yes |
| Gaismeklis ar ierobežotu virsmas temperatūru, zīme "D" saskaņā ar EN 60598-2-24 | No |
| Piemērots lampu skaitam | 1 |
| Ar tālvadības slēdža savienojumu | No |
| Monitoringa aprīkojums | Automātiska pašpārbaude |
| Nominālā strāva | 9 |
| Pastāvīga gaismas jauda (CLO) | No |
| Ar piktogrammu | No |
| Elektroinstalācijas veids | Beidzas |
| Gaismas plūsma gaidīšanas režīmā | 140 lm |
| Aizsardzības pakāpe (NEMA) | Citi |
| Nominālā apkārtējās vides temperatūra saskaņā ar IEC62722-2-1 | 25 °C |
| Gaismas sadalītājs | Nav |
| Nominālais darbības laiks | 3 h |
| Maināms vadības mehānisms | Yes |