| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | PORT. DISTRIBUTION ASS.BLOCK4 W/SUPPORT |
| Zīmols | Scame |
| Kategorijas |
Industrial sockets (CEE)
|
| Izcelsmes valsts* | IT |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP44 |
| Militārais modelis | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8001636536507 |
| Platums | 415 mm |
| Augstums | 212 mm |
| Dziļums | 105 mm |
| Kabeļa garums | 4 m |
| Mājokļa materiāls | Plastmasas |