| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Pole3S-2.15m-4xDE SO+USBA C+2xC6ASTP-W |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Kategorijas |
Uzstādīšanas kolonnas
|
| Harmonizētās sistēmas kods | 8544 4290 00 |
| ETIM | EC001941 |
| Modelis | Vienpusējs |
| Diametrs | 60 mm |
| Regulējams | Yes |
| Izmantojamo vāku skaits | 3 |
| Kolonnas augstums | 2000 mm |
| Pīlāra forma | Apaļš |
| Iepriekš pieslēgts | Yes |
| Kolonnas dziļums | 70 mm |
| Kolonnas platums | 210 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606489820480 |
| Kabeļa ievade | Virs |
| Stiprinājuma veids | Skrūvēšana |
| Starpsienu skaits | 2 |
| Noderīgs šķērsgriezums | 1340 mm² |
| Pārsega platums | 60 mm |
| Materiālu uzstādīšanas kolonna | Alumīnija |
| Materiāls vāks | Citi |
| Caurspīdīgs profils | Yes |
| Vietas mainīgais | Yes |
| Virsmas aizsardzības kolonna | Ar pārklājumu |
| Krāsu vāks | Balts |
| Augstuma izlīdzināšana | 0 mm |
| Krāsu kolonna | Balts |
| Pārklājuma virsma | Ar pārklājumu |
| RAL numuru kolonna | 9003 |
| RAL numura vāks | 9003 |
| Materiālu uzstādīšanas kolonna bez halogēna | Yes |
| Pārklājuma materiāls nesatur halogēnus | Yes |
| Materiāla kvalitātes uzstādīšanas kolonna | Citi |
| Pārklājuma dziļums | 70 mm |
| Piemērots montāžai pie griestiem | No |
| Piemērots uzstādīšanai uz grīdas | No |