| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | AR891663 Tempory service enc ARIA75-32A |
| Zīmols | ABB |
| Izcelsmes valsts* | BE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 7318 1900 00 |
| ETIM | EC002620 |
| Modelis | Montāžas komplekts |
| Piemērots norobežojuma ēkas dziļumam | 230 mm |
| Piemērots norobežojošās ēkas augstumam | 514 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5411815235481 |
| Krāsa | Cinks |
| Platums | 497 mm |
| Augstums | 43 mm |
| Dziļums | 57 mm |
| Materiāls | Metāls |