| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | PM2 PERMANENT MAGNET HOLDER 100MM |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC002557 |
| Platums | 0 mm |
| Augstums | 0 mm |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Citi |
| Garums | 0 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4250959965745 |
| Krāsa | Citi |
| Diametrs | 0 mm |
| Materiāls | Citi |
| Caurspīdīgs | No |
| Piederums | Yes |
| Rezerves daļa | Yes |