PLZ4-C25/1N-MW Eaton Moeller series xPole - PLZ4 MCB image 1
Miniature circuit breaker (MCB), 25 A, 1p+N, characteristic: C
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz nākamajam cenrādim vai kamēr prece ir krājumā
EAN: 4015082432324
MPN: 243232
Iepakojums: 1
Kaste: 60
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums PLZ4-C25/1N-MW Eaton Moeller series xPole - PLZ4 MCB
Zīmols EATON
Kategorijas Automātslēdži 25A
Izcelsmes valsts* RO
Harmonizētās sistēmas kods 8536 2010 00
ETIM EC000042
Nominālā strāva 25 A
Nominālais spriegums 230 V
Atbrīvošanas raksturlielums C
Platums moduļu atstarpju skaitā 2
Stabu skaits (kopā) 2
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icn saskaņā ar EN 60898 pie 230 V 4.5 kA
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4015082432324
Iepakojuma līmenis 2 9007912110187
Citi tehniskie dati
Sprieguma veids AC
Iebūvēts dziļums 70.5 mm
Biežums 50-60 Hz
Nominālais izolācijas spriegums Ui 440 V
Strāvas ierobežošanas klase 3
Virssprieguma kategorija 3
Piesārņojuma pakāpe 2
Sprādziendrošs No
Aizsardzības pakāpe (IP) IP20
Aizsargājamo stabu skaits 1
Vienlaicīgi pārslēdz nulles vadītāju Yes
Savienojams vadītāja šķērsgriezums ciets kodols 1-25 mm²
Savienojams vadītāja šķērsgriezums vairāku vadu 1-25 mm²
Apkārtējās vides temperatūra darbības laikā -25-75 °C
Iegremdēta uzstādīšana No
Iespējams papildus aprīkojums Yes
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icn saskaņā ar EN 60898 pie 400 V 4.5 kA
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icu saskaņā ar IEC 60947-2 pie 230 V 0 kA
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icu saskaņā ar IEC 60947-2 pie 400 V 0 kA
Nominālais impulsu izturības spriegums Uimp 4 kV
Apraksts
Miniature circuit breaker (MCB), PLZ4, 1-pole+N, tripping characteristic: C, rated current In: 25 A, rated switching capacity according to IEC/EN 60898-1: 4.5 kA, Switchgear for residential and commercial applications