| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | PLUG-IN CHARGER FOR HE9 BASIC |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC000359 |
| Ātrgaitas akumulatora lādētājs | No |
| Frekvences barošanas spriegums | 50 Hz |
| Ar izlādes funkciju | No |
| Uzlādes spriegums | 100-240 V |
| Nominālais spriegums | 100-240 V |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | Citi |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4250217438417 |