| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | PLUG 20A-5POL-7H/480V D12-21MM (USA) |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC000017 |
| Tīkla spriegums | 480 V |
| Bijusī klase | IIC |
| Stabu skaits | 5 |
| Mājokļa materiāls | Plastmasas |
| Virsmas apstrādes kontakti | Neapstrādāts |
| Kontaktu materiāls | Citi |
| Ex-zonas gāzei | 1, 2 |
| Spriegums saskaņā ar EN 60309-2 | Citi |
| Ex-Zone putekļiem | 21, 22 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4250217437021 |
| Nominālā strāva | 20 A |
| Modelis | Kontaktdakša |
| Kabeļa ievade | Taisni |
| Aizsargājošs kontakts | Yes |
| Pulksteņa stundu pozīcija | 7 h |
| Identifikācijas krāsa | Sarkans |