| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | PLUG 16A-2P-24V |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC000017 |
| Tīkla spriegums | 24 V |
| Bijusī klase | IIC |
| Stabu skaits | 2 |
| Mājokļa materiāls | Misiņš |
| Virsmas apstrādes kontakti | Neapstrādāts |
| Kontaktu materiāls | Citi |
| Ex-zonas gāzei | 1, 2 |
| Spriegums saskaņā ar EN 60309-2 | 20-25 V (50+60 Hz) violeta violeta |
| Ex-Zone putekļiem | Nav |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4250217416859 |
| Nominālā strāva | 16 A |
| Modelis | Kontaktdakša |
| Kabeļa ievade | Taisni |
| Aizsargājošs kontakts | No |
| Pulksteņa stundu pozīcija | 12 h |
| Identifikācijas krāsa | Violeta |