| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | PLINT VOOR KABEL BOVENINGANG IP23 |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Izcelsmes valsts* | AT |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC000721 |
| Modelis | Citi |
| Materiāls | Citi |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3389118370654 |
| Krāsa | Citi |
| Platums | 0 mm |
| Augstums | 0 mm |
| Dziļums | 0 mm |
| Maks. kravnesība | 26 kg |
| Piemērots aerācijai/atgaisošanai | No |
| Piemērots norobežojošās ēkas platumam | 0 mm |
| Piemērots norobežojuma ēkas dziļumam | 0 mm |
| Piemērots āra uzstādīšanai | No |
| Piemērots kabeļa plāksterim | Yes |