| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Plastic window with hinged transparent cover, L78xW130xD25mm. |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Kategorijas |
Assembly Accessories and Parts
|
| Izcelsmes valsts* | ES |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP65 |
| Logu rūts materiāls | Plastmasas |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606480185342 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 3606480185340 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 3606480185342 |
| Platums | 130 mm |
| Augstums | 78 mm |
| Dziļums | 25 mm |
| Eņģes | Yes |