| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | PLANETE 2-400 ATEX ADR CGLine+ |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC001957 |
| Platums | 0.001 mm |
| Garums | 0.001 mm |
| Augstums/dziļums | 0.001 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3660191816353 |
| Ar gaismas avotu | No |
| Gaismeklis ar ierobežotu virsmas temperatūru, zīme "D" saskaņā ar EN 60598-2-24 | No |
| Ar tālvadības slēdža savienojumu | No |
| Ar piktogrammu | No |