| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Mounting Plate 400×400mm Galvanized Steel |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Kategorijas |
Montāžas komponentes
|
| Izcelsmes valsts* | ES |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC000213 |
| Virsmas aizsardzība | Cinkots |
| Materiāls | Tērauds |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606480183348 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 3606480183348 |
| Platums | 350 mm |
| Augstums | 350 mm |
| Perforēts | No |
Plain mounting plate for Spacial CRN, S3D, S3X, PLM. For enclosures H is400 x W is400 mm. Multi-purpose mounting accessory. Step slide mounting location or direct fixing on backstuds (M8 screws). 60 Kg permissible load. Galvanised steel. Set of 1.