| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | 2CDB710008R0000 Wiring Accessories |
| Zīmols | Busch-Jaeger |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC000125 |
| Montāžas metode | Iebūvējams vienā līmenī (apmetums) |
| Krāsa | Balts |
| Nesatur halogēnus | No |
| Materiāla kvalitāte | Citi |
| Materiāls | Citi |
| Piemērots aizsardzības pakāpei (IP) | IP20 |
| Ierīces platums | 81 mm |
| Ierīces augstums | 81 mm |
| Ierīces dziļums | 48 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5413656007593 |