PKST0600 Main Distribution Board image 1
PKST0600 Main Distribution Board image 2
PKST0600 Main Distribution Board image 3
PKST0600 Main Distribution Board image 4
PKST0600 Main Distribution Board image 5
PKST0600 Main Distribution Board thumbnail 1
PKST0600 Main Distribution Board thumbnail 2
PKST0600 Main Distribution Board thumbnail 3
PKST0600 Main Distribution Board thumbnail 4
PKST0600 Main Distribution Board thumbnail 5
N.2 ROOF KIT IP31/41 LEFT COL.L=500MM
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 8015646811363
MPN: 1STQ001910B0000
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Pēc pieprasījuma
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums PKST0600 Main Distribution Board
Zīmols ABB
Kategorijas Montāžas komponentes
Harmonizētās sistēmas kods 8538 1000 00
ETIM EC000744
Materiāls Tērauds
Virsmas apdare Citi
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 8015646811363
Citi tehniskie dati
Krāsa Citi
Platums 599.5 mm
Augstums 79.1 mm
Dziļums 3 mm
RAL numurs 7035
Ar atgaisošanu No
Piemērots āra uzstādīšanai No
Piemērots jumta dēļu ieklāšanai Yes
Piemērots grunts dēļu ieklāšanai No
Lejupielādes
Apraksts
N.2 Roof Kit IP31/41 Left Special Colour L=600mm