PIR153T-024DC-V0 Railroad Relay image 1
PIR153T-024DC-V0 Railroad Relay
Tikai pasūtījums Minimālais pasūtījuma daudzums: 10
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 31.12.26
EAN: 5900005223631
MPN: 862543
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 2-4 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums PIR153T-024DC-V0 Railroad Relay
Zīmols RELPOL
Kategorijas Relejs 24V DC
Harmonizētās sistēmas kods 8536 4190 00
ETIM EC001437
Nominālā strāva 10 A
Slēdža kontakta veids Viens kontakts
Elektriskā pieslēguma veids Skrūvju savienojums
Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 50 Hz 0 V
Aizsardzības pakāpe (IP) IP20
Ar LED indikāciju No
Sprieguma veids iedarbināšanai DC
Kontaktu skaits kā parasti slēgtam kontaktam 0
Kontaktu skaits kā parasti atvērtam kontaktam 0
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 5900005223631
Citi tehniskie dati
Platums 38 mm
Augstums 82 mm
Dziļums 68.2 mm
Ar noņemamām skavām No
Piedziņa, polarizācija Bez polaritātes
Braukt, mainot attieksmi Mono stabils
Ar piespiedu vadītiem kontaktiem No
Komplektā ar kontaktligzdu No
Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 60 Hz 0 V
Nominālais vadības barošanas spriegums pie līdzstrāvas 24 V
Kontaktvirsmas materiāls Sudraba
Materiāls kontakts Niķelis
Kontaktpersonu skaits kā maiņas kontaktpersona 3
Lejupielādes
Apraksts
Relays for railroad industry - interface PIR153T-024DC-V0, 3 CO. Contact material: AgNi. Voltage coil 24 V DC. Rated load AC1 10 A / 250 V AC. Mounting: mounting on 35 mm rail. Cover protection category IP 20.