| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | PICTO EN & ARB "EXIT" RL, FlexiTech |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC000479 |
| Platums | 102.5 mm |
| Modelis | Ievietojuma loksne/plāksne |
| Materiāla biezums | 0.1 mm |
| Abpusējs | No |
| Piktogrammas nozīme | Izeja |
| Garums | 208 mm |
| Virziens | Citi |
| Atpazīšanas attālums | 20 m |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3660191807559 |