| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | SET OF WALL BRACKETS |
| Zīmols | BTicino |
| Kategorijas |
Assembly Accessories and Parts
|
| Izcelsmes valsts* | PL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Stiprinājuma detaļas/komplekts |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8005543545928 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 8005543545928 |
| Platums | 30 mm |
| Augstums | 62.8 mm |
| Dziļums | 9.5 mm |