Photoelectric sensors XU, XUX, receiver, Sn 40 m, 24...240VAC/DC, terminals
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 3389110170436
MPN: XUX2ARCNT16R
Iepakojums: 1
Kaste: 22
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 5-10 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums Photoelectric sensors XU, XUX, receiver, Sn 40 m, 24...240VAC/DC, terminals
Zīmols Telemecanique
Kategorijas Fotoelektriskie sensori
Izcelsmes valsts* FR
ETIM EC002716
Sprieguma veids AC/DC
Mājokļa materiāls Plastmasas
Apkārtējās vides temperatūra -25-55 °C
Komutācijas izejas veids Releju kontakts
Slēdža funkcijas veids Citi
Gaismas veids Infrasarkanā gaisma
Vienvirziena sistēmas piegādes apjoms Uztvērējs
Drošības lauka transmisijas diapazons 0 m
Drošības veids saskaņā ar IEC 61496-1 1
Sensora viļņa garums 0 nm
Aizsardzības pakāpe (IP) IP65
Sensācijas režīms Tumsas pārslēgšana
Nominālais pārslēgšanas attālums 40000 mm
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 3389110170436
Iepakojuma līmenis 2 3389110170434
Citi tehniskie dati
Maks. izejas strāva 3000 mA
Piemērots drošības funkcijām No
Maks. atvēršanas leņķis 0 °
Ar laika funkciju No
Pārslēgšanas frekvence 20 Hz
Pusvadītāju izeju skaits ar signalizācijas funkciju 0
Kontaktu baroto izeju skaits ar signalizācijas funkciju 1
Aizsargāto pusvadītāju izeju skaits 0
Aizsargāto kontaktu baroto izeju skaits 0
Drošības komunikācijas saskarnes veids Citi
Elektriskā pieslēguma veids Skrūvju savienojums
Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 50 Hz 24-240 V
Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 60 Hz 24-240 V
Nominālais vadības barošanas spriegums pie līdzstrāvas 24-240 V
Ekspluatācijas aģents-drošības klase Drošības klase 0
Iestatīšanas procedūra Mācību centrs
Sprādziendrošības kategorija gāzei Nav
Eksplozijas drošības kategorija putekļiem Nav
Konstrukcijas tipa korpuss Kuboīds
Lāzera aizsardzības klase Citi
Gaišs punkts 0 mm²
Maks. izejas strāva pie aizsargātas izejas 0 mA
Min. atstarotāja attālums 30000 mm
Ar uzraudzības funkciju pakārtotajām komutācijas ierīcēm No
Ar restartēšanas bloķēšanu No
Reakcijas laiks 25 ms
OSSD pārslēgšanas spriegums stāvoklī "augsts" 0 V
Paziņojums par neveiksmi No
Optiskās virsmas materiāls Plastmasas
Kabeļa apvalka materiāls Citi
Analogā izeja 0 V ... 10 V No
Analogā izeja 0 mA ... 20 mA No
Analogā izeja -10 V ... +10 V No
Analogā izeja 4 mA ... 20 mA No
AWG numurs 0
Platuma sensors 30 mm
Diametra sensors 0 mm
Sensora augstums 92 mm
Ar sakaru interfeisa analogo No
Ar sakaru interfeisu AS-Interface No
Ar komunikācijas interfeisu CANOpen No
Ar sakaru saskarni DeviceNet No
Ar sakaru interfeisu Ethernet No
Ar komunikācijas interfeisu INTERBUS No
Ar komunikācijas interfeisu PROFIBUS No
Ar sakaru interfeisu RS-232 No
Ar sakaru interfeisu RS-422 No
Ar sakaru interfeisu RS-485 No
Ar komunikācijas interfeisu SSD No
Ar komunikācijas interfeisu SSI No
Sensora garums 77 mm
Maks. pārslēgšanas attālums 60000 mm
Ar atstarotāju No
Ar citu analogo izeju No
Lejupielādes
Apraksts
This compact design single mode (thru-beam system) photo-electric receiver has a PBT case. It has a supply voltage of 24V to 240V AC/DC. This mono-mode rectangular photoelectric receiver has a painted aluminium and polyamide construction, is mountable directly on a surface or bracket, thanks to its 4 fixing points. It has VALOX® PBT high strength case ideal for high temperature environments and PMMA scratch-resistant lens for maximum sensor durability. 2 LED display allows to identify status of the sensor and beam instability, to facilitate troubleshooting. IP65 and IP67 protection makes this product ready for the harshest environments. It can operate in very cold (-25°C) and hot environments (+55°C). It provides double insulation for better people and system protection from electrical shocks. It is CSA and UL certified.