Photoelectric sensors XU, XUK, BGS, Sn 0.7 m, 24...240VAC/DC, cable 2 m image 1
Photoelectric sensors XU, XUK, BGS, Sn 0.7 m, 24...240VAC/DC, cable 2 m
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 3389119053990
MPN: XUK8ARCTL2
Iepakojums: 1
Kaste: 22
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 5-10 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums Photoelectric sensors XU, XUK, BGS, Sn 0.7 m, 24...240VAC/DC, cable 2 m
Zīmols Telemecanique
Kategorijas Fotoelektriskie sensori
Izcelsmes valsts* ID
ETIM EC002719
Regulēšanas diapazons 0-310 mm
Pārslēgšanas frekvence 20 Hz
Reakcijas laiks 2 ms
Maks. pārslēgšanas attālums 310 mm
Sensācijas režīms Gaismas pārslēgšana
Nominālais pārslēgšanas attālums 750 mm
Triangulācija Fona izbalēšana
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 3389119053990
Iepakojuma līmenis 2 3389119053994
Citi tehniskie dati
Sprieguma veids AC/DC
Maks. izejas strāva 35 mA
Mājokļa materiāls Plastmasas
Piemērots drošības funkcijām No
Apkārtējās vides temperatūra -30-70 °C
Ar laika funkciju No
Pusvadītāju izeju skaits ar signalizācijas funkciju 0
Kontaktu baroto izeju skaits ar signalizācijas funkciju 0
Aizsargāto pusvadītāju izeju skaits 0
Aizsargāto kontaktu baroto izeju skaits 0
Drošības komunikācijas saskarnes veids Citi
Elektriskā pieslēguma veids Radiālais kabelis
Komutācijas izejas veids Citi
Slēdža funkcijas veids Pārslēgšanas kontakts (NO/NC)
Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 50 Hz 24-240 V
Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 60 Hz 24-240 V
Nominālais vadības barošanas spriegums pie līdzstrāvas 24-240 V
Ekspluatācijas aģents-drošības klase Drošības klase 0
Iestatīšanas procedūra Citi
Sprādziendrošības kategorija gāzei Citi
Eksplozijas drošības kategorija putekļiem Citi
Konstrukcijas tipa korpuss Kuboīds
Lāzera aizsardzības klase Citi
Gaismas veids Lāzera diode, infrasarkanā gaisma
Gaišs punkts 0 mm²
Maks. izejas strāva pie aizsargātas izejas 100 mA
Min. atstarotāja attālums 0 mm
Ar uzraudzības funkciju pakārtotajām komutācijas ierīcēm No
Ar restartēšanas bloķēšanu No
Drošības lauka transmisijas diapazons 0 m
OSSD pārslēgšanas spriegums stāvoklī "augsts" 0 V
Drošības veids saskaņā ar IEC 61496-1 1
Paziņojums par neveiksmi No
Sensora viļņa garums 0 nm
Optiskās virsmas materiāls Plastmasas
Kabeļa apvalka materiāls Polivinilhlorīds (PVC)
Aizsardzības pakāpe (IP) IP65
Analogā izeja 0 V ... 10 V No
Analogā izeja 0 mA ... 20 mA No
Analogā izeja -10 V ... +10 V No
Analogā izeja 4 mA ... 20 mA No
AWG numurs 0
Platuma sensors 18 mm
Diametra sensors 0 mm
Sensora augstums 50 mm
Ar sakaru interfeisa analogo No
Ar sakaru interfeisu AS-Interface No
Ar komunikācijas interfeisu CANOpen No
Ar sakaru saskarni DeviceNet No
Ar sakaru interfeisu Ethernet No
Ar komunikācijas interfeisu INTERBUS No
Ar komunikācijas interfeisu PROFIBUS No
Ar sakaru interfeisu RS-232 No
Ar sakaru interfeisu RS-422 No
Ar sakaru interfeisu RS-485 No
Ar komunikācijas interfeisu SSD No
Ar komunikācijas interfeisu SSI No
Sensora garums 50 mm
Ar atstarotāju No
Ar citu analogo izeju No
Lejupielādes
Apraksts
This product is part of the XU range, an offer of photoelectric sensors. This general purpose single mode photoelectric sensor in XUK compact 50mm x 50mm design. It has a diffuse with background suppression detection system. It supports 0.75m diffuse with background suppression nominal sensing distance and 1 change over discrete output signal. It is furnished with 2m cable for electrical connection. It is an IP65 rated product. It is a photoelectric sensor with a rated supply voltage of 24V to 240V AC/DC, a no-load current consumption of ≤35mA and a switching frequency of ≤20Hz.It has infrared diffuse with background suppression emission and 2 LEDs. The enclosure is made of PBT with PMMA lens. Its dimensions are 18mm (Width) x 50mm (Depth) x 50mm (Height) and weighs 0.15kg. It is ideal for material handling, packaging, labelling, assembly, lift, escalators or food and beverage industries. This product is certified by CE and Ecolab.