Photoelectric sensors XU, XU9, polarised, Sn 2 m, 24...240VAC/DC, 1/2" image 1
Photoelectric sensors XU, XU9, polarised, Sn 2 m, 24...240VAC/DC, 1/2"
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 3389110736571
MPN: XU9M18MA230K
Iepakojums: 1
Kaste: 11
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 5-10 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums Photoelectric sensors XU, XU9, polarised, Sn 2 m, 24...240VAC/DC, 1/2"
Zīmols Telemecanique
Kategorijas Fotoelektriskie sensori
Izcelsmes valsts* FR
ETIM EC002717
Sprieguma veids AC/DC
Mājokļa materiāls Metāls
Apkārtējās vides temperatūra -25-55 °C
Slēdža funkcijas veids Normāli atvērts kontakts (NO)
Gaismas veids Polarizēta sarkanā gaisma
Drošības lauka transmisijas diapazons 0 m
Drošības veids saskaņā ar IEC 61496-1 1
Sensora viļņa garums 0 nm
Aizsardzības pakāpe (IP) IP67K
Sensācijas režīms Gaismas/tumsas pārslēgšana
Nominālais pārslēgšanas attālums 2000 mm
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 3389110736571
Iepakojuma līmenis 2 3389110736579
Citi tehniskie dati
Maks. izejas strāva 200 mA
Piemērots drošības funkcijām No
Ar laika funkciju No
Pārslēgšanas frekvence 25 Hz
Pusvadītāju izeju skaits ar signalizācijas funkciju 1
Kontaktu baroto izeju skaits ar signalizācijas funkciju 0
Aizsargāto pusvadītāju izeju skaits 1
Aizsargāto kontaktu baroto izeju skaits 0
Drošības komunikācijas saskarnes veids Citi
Elektriskā pieslēguma veids Savienotājs 1/2 collas
Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 50 Hz 24-240 V
Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 60 Hz 24-240 V
Nominālais vadības barošanas spriegums pie līdzstrāvas 24-240 V
Ekspluatācijas aģents-drošības klase Drošības klase 0
Iestatīšanas procedūra Citi
Sprādziendrošības kategorija gāzei Nav
Eksplozijas drošības kategorija putekļiem Nav
Konstrukcijas tipa korpuss Cilindrs, ar skrūvju vītni
Lāzera aizsardzības klase Nav
Gaišs punkts 0 mm²
Maks. izejas strāva pie aizsargātas izejas 200 mA
Min. atstarotāja attālums 1000 mm
Ar uzraudzības funkciju pakārtotajām komutācijas ierīcēm No
Ar restartēšanas bloķēšanu No
Reakcijas laiks 20 ms
OSSD pārslēgšanas spriegums stāvoklī "augsts" 0 V
Paziņojums par neveiksmi No
Optiskās virsmas materiāls Plastmasas
Analogā izeja 0 V ... 10 V No
Analogā izeja 0 mA ... 20 mA No
Analogā izeja -10 V ... +10 V No
Analogā izeja 4 mA ... 20 mA No
Platuma sensors 0 mm
Diametra sensors 18 mm
Sensora augstums 0 mm
Ar sakaru interfeisa analogo No
Ar sakaru interfeisu AS-Interface No
Ar komunikācijas interfeisu CANOpen No
Ar sakaru saskarni DeviceNet No
Ar sakaru interfeisu Ethernet No
Ar komunikācijas interfeisu INTERBUS No
Ar komunikācijas interfeisu PROFIBUS No
Ar sakaru interfeisu RS-232 No
Ar sakaru interfeisu RS-422 No
Ar sakaru interfeisu RS-485 No
Ar komunikācijas interfeisu SSD No
Ar komunikācijas interfeisu SSI No
Sensora garums 95 mm
Maks. pārslēgšanas attālums 3000 mm
Ar atstarotāju Yes
Ar citu analogo izeju No
Lejupielādes
Apraksts
This product is part of the XU range, an offer of photoelectric sensors. This photoelectric sensor in a cylindrical M18 design with polarized reflex detection system. It supports 2m nominal sensing distance and 1 NO discrete output. The photoelectric sensor with a rated supply voltage of 24V to 240V AC/DC. It is furnished with 3-pin 1/2inch-20 UNF male connector for electrical connection. It is an IP67 rated product. The enclosure is made of nickel plated brass. Its dimensions are 18mm (diameter) x 82mm (length). It weighs 0.095kg. It is ideal for material handling, packaging, labelling, assembly, lift, escalators or food and beverage industries. This product is certified by CE, CSA and UL. The kit includes sensor and XUZC50 reflector. The XU is for non contact sensing up to a hundred meters of objects of any shape and any type. The XU range offers a full line of photoelectric proximity sensors dedicated to material handling, packaging, labelling, lift, food and beverage industries.