PHOTO.DETECT.24-240ACDC image 1
FOTOCEL TASTER AC/DC
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 3389110736625
MPN: XU8M18MA230K
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 5-10 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums PHOTO.DETECT.24-240ACDC
Zīmols Telemecanique
Kategorijas Fotoelektriskie sensori
Izcelsmes valsts* FR
ETIM EC002719
Regulēšanas diapazons 120 mm
Pārslēgšanas frekvence 25 Hz
Reakcijas laiks 20 ms
Maks. pārslēgšanas attālums 120 mm
Sensācijas režīms Tumsas pārslēgšana
Nominālais pārslēgšanas attālums 120 mm
Triangulācija Fona izbalēšana
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 3389110736625
Citi tehniskie dati
Sprieguma veids AC/DC
Maks. izejas strāva 200 mA
Mājokļa materiāls Metāls
Piemērots drošības funkcijām No
Apkārtējās vides temperatūra -25-55 °C
Ar laika funkciju No
Pusvadītāju izeju skaits ar signalizācijas funkciju 1
Kontaktu baroto izeju skaits ar signalizācijas funkciju 0
Aizsargāto pusvadītāju izeju skaits 1
Aizsargāto kontaktu baroto izeju skaits 0
Drošības komunikācijas saskarnes veids Citi
Elektriskā pieslēguma veids Savienotājs 1/2 collas
Komutācijas izejas veids Citi
Slēdža funkcijas veids Normāli atvērts kontakts (NO)
Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 50 Hz 24-240 V
Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 60 Hz 24-240 V
Nominālais vadības barošanas spriegums pie līdzstrāvas 24-240 V
Ekspluatācijas aģents-drošības klase Drošības klase 0
Iestatīšanas procedūra Manuāla regulēšana
Sprādziendrošības kategorija gāzei Nav
Eksplozijas drošības kategorija putekļiem Nav
Konstrukcijas tipa korpuss Cilindrs, ar skrūvju vītni
Lāzera aizsardzības klase Nav
Gaismas veids Infrasarkanā gaisma
Gaišs punkts 0 mm²
Maks. izejas strāva pie aizsargātas izejas 200 mA
Min. atstarotāja attālums 0 mm
Ar uzraudzības funkciju pakārtotajām komutācijas ierīcēm No
Ar restartēšanas bloķēšanu No
Drošības lauka transmisijas diapazons 0 m
OSSD pārslēgšanas spriegums stāvoklī "augsts" 0 V
Drošības veids saskaņā ar IEC 61496-1 1
Paziņojums par neveiksmi No
Sensora viļņa garums 0 nm
Optiskās virsmas materiāls Plastmasas
Kabeļa apvalka materiāls Citi
Aizsardzības pakāpe (IP) IP67K
Analogā izeja 0 V ... 10 V No
Analogā izeja 0 mA ... 20 mA No
Analogā izeja -10 V ... +10 V No
Analogā izeja 4 mA ... 20 mA No
AWG numurs 0
Platuma sensors 0 mm
Diametra sensors 18 mm
Sensora augstums 0 mm
Ar sakaru interfeisa analogo No
Ar sakaru interfeisu AS-Interface No
Ar komunikācijas interfeisu CANOpen No
Ar sakaru saskarni DeviceNet No
Ar sakaru interfeisu Ethernet No
Ar komunikācijas interfeisu INTERBUS No
Ar komunikācijas interfeisu PROFIBUS No
Ar sakaru interfeisu RS-232 No
Ar sakaru interfeisu RS-422 No
Ar sakaru interfeisu RS-485 No
Ar komunikācijas interfeisu SSD No
Ar komunikācijas interfeisu SSI No
Sensora garums 95 mm
Ar atstarotāju No
Ar citu analogo izeju No
Apraksts
This product is part of the XU range, an offer of photoelectric sensors. This general purpose single mode photoelectric sensor in XU8 cylindrical M18 design. It has a diffuse detection system with background suppression. It supports nominal sensing distance of 0.12m diffuse with background suppression, with 1 NO discrete type of output signal. It is furnished with 3-pin 1/2-20 UNF male connector for electrical connection. It is an IP67 rated product. This photoelectric sensor has a rated supply voltage of 24V to 240V AC/DC, a maximum residual current of 1.5mA and a switching frequency of ≤25Hz. It has an infrared diffuse with background suppression emission and 1 LED for output state. The enclosure is made of nickel plated brass with PMMA lens. Its dimensions are 18mm (Diameter) x 95mm (Length) and weighs 0.075kg. It is ideal for material handling, packaging, labelling, assembly, lift, escalators or food and beverage industries. This product is certified by CSA, CE and UL.