| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Philips HueWCA 4W B39 E14 EU 1p |
| Zīmols | PHILIPS |
| Kategorijas |
E14 LED spuldzes, 4 W
E14 spuldzes |
| ETIM | EC001959 |
| Kontaktligzda | E14 |
| Krāsu temperatūra | 2000-6500 K |
| Lampas jauda | 4 W |
| Gaismas plūsma | 470 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8719514356610 |