| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Phase busbar with 6x forks 1-phase, insulated straight |
| Zīmols | EATON |
| Izcelsmes valsts* | RO |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC000215 |
| Izolēts | Yes |
| Nominālā pastāvīgā strāva Iu | 85 A |
| Stabu skaits | 1 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8711426314917 |
| Krāsa | Citi |
| Fāžu skaits | 1 |
| Šķērsgriezums | 10 mm² |
| Garums | 207 mm |
| Nosacītā nominālā īssavienojuma strāva Iq | 25 kA |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 10 |
| Nominālais pārsprieguma spriegums | 4 kV |
| Elektriskā pieslēguma veids | Dakša |
| Nominālā īstermiņa izturības strāva lcw | 25 kA |
| Piemērots ierīcēm ar palīgslēdzi | No |
| Piemērots ierīcēm ar N-vadītāju | Yes |
| Piemērots vairākām ierīcēm | 6 |
| Maks. nominālais darba spriegums Ue | 500 V |
| Moduļa platums | 35.6 mm |
| Var sagriezt pēc izmēra | No |