| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | APACC851051 GLAND PG21 POLYCARBONATE ; APACC851051 |
| Zīmols | ABB |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC000441 |
| Modelis | Taisni |
| Vītnes garums | 10 mm |
| Vītnes veids | PG |
| Materiāls | Plastmasas |
| Piemērots kabeļa diametram | 16 mm |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP54 |
| Nominālais vītnes izmērs collas/gāzes caurules vītne | 3/8 collas |
| Nominālā vītnes izmēra metrika/PG | 16 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5411815246371 |
| Krāsa | Pelēks |
| Virsmas aizsardzība | Neapstrādāts |
| Uzgriežņu atslēgas platums | 23 mm |