| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | PERILEX angled plug, 25 A, white |
| Zīmols | ABL |
| Izcelsmes valsts* | CZ |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC000462 |
| Nominālā strāva | 25 A |
| Nominālais spriegums | 400 V |
| Kontakti | 3P+N+E |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4011721028019 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4011721028019 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 4011721028019 |
| Krāsa | Balts |
| Kabeļa ievade | Taisni |
| Materiāls | Duroplast |
| Virsmas apstrādes kontakti | Ar niķeļa pārklājumu |
| RAL numurs (līdzīgs) | 1013 |
| Kontaktu materiāls | CuSn |