| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | MESH TRAY 70x600 Zplus PERFORMANCE |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Izcelsmes valsts* | NL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 7314 5000 00 |
| ETIM | EC000853 |
| Modelis | Bez savienotāja |
| Materiāls | Tērauds |
| Piemērots ķēdes integritātei | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606480445019 |
| Krāsa | Citi |
| Platums | 600 mm |
| Augstums | 75 mm |
| Virsmas aizsardzība | Karsti cinkots un pārklāts |
| Svars | 0 kg/m |
| Materiāla kvalitāte | Citi |
| Garums | 3000 mm |
| Stieples diametrs | 4.9 mm |
| Integrēts nodalījums | Nav |
| Noderīgs šķērsgriezums | 39128 mm² |
| Profila forma | U-veida |
| Bezskrūvju savienotājs | No |
| Attālums starp balstiem saskaņā ar IEC 61537 | 0 mm |
| Maks. droša darba slodze saskaņā ar IEC 61537 | 0 N/m |