| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | PE monoblocco a chiamata digitale inox |
| Zīmols | Legrand |
| Kategorijas |
Durvju telefoni un domofoni
|
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8517 6910 00 |
| ETIM | EC001351 |
| Montāžas metode | Iebūvējams vienā līmenī (apmetums) |
| Zvanīšanas pogu skaits | 3999 |
| Uzstādīšanas tehnika | Kopņu sistēma |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8005543479636, 8005543479636 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 8005543479636 |
| Krāsa | Sudraba |
| Iebūvēts dziļums | 0 mm |
| Moduļu konstrukcija | No |
| Iebūvētais augstums | 0 mm |
| Iebūvētais platums | 0 mm |
| Materiāla izsaukuma pogas | Nerūsējošais tērauds |
| Priekšējās plāksnes platums | 0 mm |
| Priekšējās plāksnes augstums | 0 mm |
| Materiāls priekšpuse | Nerūsējošais tērauds |