| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | PCB SOCKET |
| Zīmols | FINDER |
| ETIM | EC001456 |
| Montāžas metode | Tiešā montāža |
| Iespējama funkcijas paplašināšana | No |
| Elektriskā pieslēguma veids | PCB savienojums |
| Tapu skaits | 8 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8012823228471 |
| Platums | 21.5 mm |
| Augstums | 29.5 mm |
| Dziļums | 11.5 mm |
| Ar noņemamām skavām | No |