| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | PC RACK SMX INOX 304L 1600x600x600 |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Kategorijas |
Electrical Enclosures
|
| Izcelsmes valsts* | FR |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 1000 00 |
| Platums | 600 mm |
| Augstums | 1600 mm |
| Dziļums | 600 mm |
| Augstuma vienību skaits | 0 |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP55 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606480155727 |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Virsmas apdare | Neapstrādāts |
| Krāsa korpuss | Pelēks |
| RAL numuru korpuss | 7035 |