| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | PAVONIS | Downlight | Nickel |
| Zīmols | NORDLUX |
| Izcelsmes valsts* | DK |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 1190 00 |
| ETIM | EC001744 |
| Energoefektivitātes klase | |
| EPREL — Eiropas ražojumu energomarķējuma datubāze | 717602 |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 90-100 |
| Nominālais spriegums | 230 V |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP23 |
| Stara leņķis | Vidējā gaisma 21-40° |
| Krāsu temperatūra | 2700 K |
| Maks. sistēmas jauda | 50 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5701581481480 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 5701581481398 |
| Lampas turētājs | GU10 |
| Krāsu korpuss | Citi |
| Mājokļa materiāls | Citi |
| Gaismas plūsma | 345 lm |