| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Pattress, 1G, 16mm deep |
| Zīmols | EATON |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC000080 |
| Montāžas izkārtojums | Virsmas montāžas korpuss |
| Krāsa | Balts |
| Nesatur halogēnus | No |
| Forma | Kvadrātveida |
| Vienību skaits | 1 |
| Triecienizturīgs | No |
| Virsmas aizsardzība | Neapstrādāts |
| Ar kabeļa ievadi | Yes |
| Materiāla kvalitāte | Duroplast |
| Materiāls | Plastmasas |
| Ar vāka rāmi | No |
| Montāžas virziens | Horizontālais |
| RAL numurs (līdzīgs) | 9016 |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Caurspīdīgs | No |
| Virsmas apdare | Matt |
| Ar skrūvju blīvējuma ievadi | No |
| Ar kanāla ieeju | No |
| Ierīces platums | 60 mm |
| Ierīces augstums | 30 mm |
| Ierīces dziļums | 90 mm |
| Moduļu skaits (moduļu sistēma) | 0 |
| Piemērots modulārām sadzīves komutācijas ierīcēm | Yes |
| Šķērskanālu stiprinājums | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5010826109219 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 9010238242883 |