| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | PATTON | Floor lamp | Black |
| Zīmols | NORDLUX |
| Izcelsmes valsts* | DK |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 2190 00 |
| ETIM | EC000300 |
| Augstums/dziļums | 1300 mm |
| Nominālais spriegums | 230 V |
| Maks. sistēmas jauda | 15 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5701581339880 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 5701581339798 |
| Lampas turētājs | E27 |
| Krāsu korpuss | Melns |