| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Patch unit 6 x RJ45 tool-less category 5e UTP |
| Zīmols | BTicino |
| Izcelsmes valsts* | FR |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC001128 |
| Savienojuma veids | Citi |
| Pārmeklēts | No |
| Piemērots savienotāju skaitam | 24 |
| Kategorija | 5E |
| Savienotāja veids | RJ45 8(8) |
| Autobusu/sakabju skaits | 24 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8012199976280 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 8012199976297 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 8012199976280 |
| Montāžas metode | 482,6 mm (19 collu) montāža |
| Krāsa | Melns |
| Platums | 482.6 mm |
| Augstums | 43.8 mm |
| Dziļums | 80.8 mm |
| Augstuma vienību skaits | 1 |
| Savietojams ar Grade2TV saskaņā ar XP-C 90-483 | No |
| Savietojams ar Grade3TV saskaņā ar XP-C 90-483 | No |