| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | End cap for profile + cover S, Endcap SMALL wing profile 24.9/13 |
| Zīmols | Fluke |
| Izcelsmes valsts* | GB |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 4821 1010 00 |
| ETIM | EC001288 |
| Krāsa | Zaļa |
| Pašlīmējošs | Yes |
| Teksts | Ar uzrakstu |
| Iepakojuma līmenis 1 | 0095969258296 |
| Platums | 0 mm |
| Nesatur halogēnus | Yes |
| Augstums | 0 mm |
| Diametrs | 30 mm |
| Garums | 0 mm |
| Magnētisks | No |
| Caurspīdīgs | No |
| Fluorescējošs | No |