| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | fitting cover 50mm RAL1013 |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Izcelsmes valsts* | NL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 7308 9098 00 |
| ETIM | EC002403 |
| Virsmas aizsardzība | Galvaniski/elektrolītiski cinkots |
| Materiāls | Tērauds |
| Stiprinājuma veids | Piestiprināts |
| Pārsega platums | 0 mm |
| Piemērots režģu paplātei | No |
| Piemērots kabeļu kāpnēm | No |
| Piemērots kabeļu renēm | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 7315880098072 |
| RAL numurs | 1013 |
| Materiāla biezums | 0.8 mm |
| Materiāla kvalitāte | Nerūsējošs un skābes izturīgs tērauds |
| Garums | 50 mm |
| Nerūsējošais tērauds, marinēts | No |
| Piemērots ķēdes integritātei | Yes |