| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Front WGX-S F80 2x50mm R1013/70 |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Izcelsmes valsts* | NL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 7308 9098 00 |
| ETIM | EC000023 |
| Platums | 12.7 mm |
| Virsmas aizsardzība | Ar pārklājumu |
| Garums | 100 mm |
| Materiāls | Tērauds |
| Iepakojuma līmenis 1 | 7315880099192 |
| Modelis | Profilēts |
| Nesatur halogēnus | Yes |
| RAL numurs | 1013 |
| Materiāla kvalitāte | Citi |
| Montāžas metodes vāks | Iekšējais gulošais |