| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Partition halogen free, height 40 mm |
| Zīmols | Hager |
| Kategorijas |
Virsmas un grīdas kabeļu kanāli
|
| ETIM | EC001015 |
| Modelis | Viena |
| Nesatur halogēnus | Yes |
| Augstums | 40 mm |
| Virsmas aizsardzība | Neapstrādāts |
| Materiāla kvalitāte | Citi |
| Garums | 2000 mm |
| Materiāls | Plastmasas |
| Stiprinājuma veids | Ieslēdzams |
| Antibakteriāla ārstēšana | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4012740874045 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4012740874045 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 4012740874045 |
| Krāsa | Pelēks |