| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | 966 M10 F Washer to DIN 125/A M10 |
| Zīmols | OBO Bettermann |
| Kategorijas |
Washers
|
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 7318 2200 00 |
| Ārējais diametrs | 20 mm |
| Iekšējais diametrs | 0 mm |
| Biezums | 2 mm |
| Materiāls | Tērauds |
| Piemērots skrūvju izmēram (metriska) | 10 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4012195300861 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4012195300878 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 4012197057107 |
| Virsmas aizsardzība | Karsti cinkots |
| Materiāla kvalitāte | Citi |
| Aspekts | No |
| Rūdīts | No |