| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Panel board component RCD 4-pole 40A, 30mA |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC000003 |
| Nominālā strāva | 40 A |
| Nominālais spriegums | 400 V |
| Stabu skaits | 4 |
| Nominālā bojājuma strāva | 0.03 A |
| Noplūdes strāvas veids | A |
| Selektīvā aizsardzība | No |
| Īssavienojuma pārtraukuma spēja (Icw) | 10 kA |
| Pārsprieguma strāvas jauda | 0.25 kA |
| Īslaicīga aizkavēta paklupšana | No |
| Biežums | 50 Hz |
| Iepakojuma līmenis 1 | 6418677658983 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 6418677658983 |
| Montāžas metode | DIN sliede |
| Iebūvēts dziļums | 70.5 mm |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 4 |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Iespējams papildus aprīkojums | Yes |