| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Panel board component MCB+RCD 2-pole C10, 30mA |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC000905 |
| Nominālā strāva | 10 A |
| Nominālais spriegums | 230 V |
| Atbrīvošanas raksturlielums | C |
| Nominālā bojājuma strāva | 0.03 A |
| Noplūdes strāvas veids | A |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Aizsargājamo stabu skaits | 2 |
| Stabu skaits (kopā) | 2 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 6418677658952 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 6418677658952 |
| Sprieguma veids | AC |
| Iebūvēts dziļums | 70 mm |
| Pārsprieguma strāvas jauda | 0.25 kA |
| Strāvas ierobežošanas klase | 3 |
| Virssprieguma kategorija | 3 |
| Piesārņojuma pakāpe | 2 |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 2 |
| Biežums | 50 Hz |
| Vienlaicīgi pārslēdz nulles vadītāju | Yes |
| Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda saskaņā ar IEC 60947-2 | 0 kA |
| Prettraucējumu klupšanas versija | No |