| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Panel board component MCB 1-pole 6kA, C20 |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC000042 |
| Nominālā strāva | 20 A |
| Nominālais spriegums | 230 V |
| Atbrīvošanas raksturlielums | C |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 1 |
| Stabu skaits (kopā) | 1 |
| Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icn saskaņā ar EN 60898 pie 230 V | 6 kA |
| Iepakojuma līmenis 1 | 6418677658686 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 6418677658686 |
| Sprieguma veids | AC |
| Iebūvēts dziļums | 70.5 mm |
| Biežums | 50 Hz |
| Strāvas ierobežošanas klase | 3 |
| Virssprieguma kategorija | 3 |
| Piesārņojuma pakāpe | 2 |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Aizsargājamo stabu skaits | 1 |
| Vienlaicīgi pārslēdz nulles vadītāju | No |
| Iespējams papildus aprīkojums | Yes |
| Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icn saskaņā ar EN 60898 pie 400 V | 6 kA |
| Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icu saskaņā ar IEC 60947-2 pie 230 V | 0 kA |
| Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icu saskaņā ar IEC 60947-2 pie 400 V | 0 kA |