| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Pan head tapping screw 3,5 x 13 |
| Zīmols | EATON |
| Izcelsmes valsts* | NL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 7318 1568 00 |
| ETIM | EC000891 |
| Virsmas aizsardzība | Neapstrādāts |
| Materiāla kvalitāte | Citi |
| Materiāls | Tērauds |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8711426154186 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 8711426154186, 8711426154186 |
| Galvas forma | Pogas galviņa |
| Skrūvju sistēma | Skrūves sprauga |
| Vītņu formēšana | Vītņu griešana |
| Garums | 170 mm |
| Vītnes izmērs (metriska) | 3.5 |
| Piķa vītne | 2 mm |
| Rūdīts | Yes |
| Vītnes diametrs | 0 mm |
| Pašam garlaicīgi | Yes |