| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | E27 | 1800 Kelvin | 140 Lumen |
| Zīmols | NORDLUX |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Kontaktligzda | E27 |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Krāsu temperatūra | 1800 K |
| Gaismas plūsma | 140 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5704924013577 |
| Krāsu korpuss | Citi |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP23 |