| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | PACKM K15M CASING 3XMOD +ROOF |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC002850 |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Citi |
| Piederums | Yes |
| Rezerves daļa | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 6430070722412 |
| Platums | 0.001 mm |
| Augstums | 0.001 mm |
| Dziļums | 0.001 mm |