| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | pace protection flat chain 1m steel db |
| Zīmols | Hager |
| Kategorijas |
Kabeļu vilkšanas ķēde
|
| ETIM | EC002596 |
| Platums | 160 mm |
| Augstums | 22 mm |
| Garums | 1000 mm |
| Materiāls | Citi |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4012002246160, 4012002246160 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4012002246160 |
| Krāsa | Antracīts |
| Nesatur halogēnus | Yes |
| RAL numurs | 9005 |
| Materiāla kvalitāte | Citi |