| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | P550 SEL R 12V 150 100 IP68 B |
| Zīmols | Tridonic |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 5100 00 |
| ETIM | EC002706 |
| Platums | 16.8 mm |
| Stara leņķis | 155 ° |
| Garums | 38.5 mm |
| Augstums/dziļums | 10.2 mm |
| Lampas tips | LED nav maināms |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP68 |
| Lampas spriegums | 12 V |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9006210375021 |
| Modelis | Šļūtene |
| Savienojuma veids | Citi |
| Sprieguma veids | DC |
| Vadības ierīces veids | LED darbības ierīce ar sprieguma vadību |
| Pašlīmējošs | Yes |
| Diametrs | 18.87 mm |
| Stabu skaits | 2 |
| Ar aizsargapvalku | No |
| Atsevišķu segmentu garums | 150 mm |
| Gaismas krāsa | Sarkans |
| Elektroinstalācijas veids | Ietverta caurvadi |