| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | P541E-C DL 12V 150 100 68 B G1 X |
| Zīmols | Tridonic |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 5100 00 |
| ETIM | EC002706 |
| Platums | 12 mm |
| Stara leņķis | 155 ° |
| Garums | 48 mm |
| Augstums/dziļums | 9.39 mm |
| Lampas tips | LED nav maināms |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP68 |
| Lampas spriegums | 12 V |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9006210498041 |
| Modelis | Šļūtene |
| Savienojuma veids | Citi |
| Sprieguma veids | DC |
| Vadības ierīces veids | LED darbības ierīce ar sprieguma vadību |
| Pašlīmējošs | Yes |
| Stabu skaits | 2 |
| Elektroinstalācijas veids | Ietverta caurvadi |