| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | p-b, NO contact, screw terms, Integro - Design Flow/Pure, stain steel |
| Zīmols | Berker |
| Kategorijas |
Gaismas slēdži
|
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 5080 00 |
| ETIM | EC000029 |
| Nominālais spriegums | 250 V |
| Montāžas metode | Iebūvēta uzstādīšana |
| Montāžas izkārtojums | Pamata elements ar centrālo pārsegu |
| Darbības metode | Rocker |
| Krāsa | Nerūsējošais tērauds |
| Modelis | Viena poga |
| Nesatur halogēnus | Yes |
| Nospiedums | Nav |
| Virsmas aizsardzība | Lakots |
| Ar signāllampiņu | No |
| Nominālā strāva | 10 A |
| Etiķetes vieta/informācijas virsma | No |
| Atsauksmes signāla kontakts | No |
| Materiāla kvalitāte | Termoplasts |
| Stabu skaits | 1 |
| Materiāls | Plastmasas |
| Stiprinājuma veids | Montāža ar skrūvēm |
| Rokeru skaits | 1 |
| Ar apgaismojumu | No |
| RAL numurs (līdzīgs) | 9022 |
| Caurspīdīgs | No |
| Virsmas apdare | Matt |
| Piemērots aizsardzības pakāpei (IP) | IP44 |
| Ierīces platums | 55.5 mm |
| Ierīces augstums | 55.5 mm |
| Ierīces dziļums | 24.1 mm |
| Moduļu skaits (moduļu sistēma) | 0 |
| Min. iebūvētās instalācijas kastes dziļums | 13 mm |
| Antibakteriāla ārstēšana | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4011334334699 |